GDA

Přeberte kontrolu nad osobními údaji i citlivými daty

Najít místa uložení všech citlivých dat a osobních údajů v databázích, adresářích či zařízeních vaší organizace, vyhledat uložené údaje týkající se konkrétních osob, anonymizovat potřebná data pomocí pár kliknutí - to není výčet superschopností hrdiny z nového marvelovského sci-fi, ale vašich schopností. Tedy vašich schopností hned poté, co si pořídíte nástroj PDIL.

Díky aplikaci PDIL nejen zmapujete výskyt osobních údajů a citlivých dat ve všech databázích a dokumentech vaší organizace, ale naleznete i údaje, které vedete o konkrétní osobě na všech vašich stanicích. Snadná je i následná anonymizace dat ve více než 20 typech dokumentů a díky funkci OCR i v obrázcích a PDF.

Chcete-li anonymizovat dokumenty a prohledávat databáze pouze z jednoho místa, postačí vám samostatná aplikace PDIL. Pokud je vaším cílem získat kontrolu nad výskytem údajů napříč organizací, máme pro vás i variantu klient-server.

Zaslat produktový list

Vyzkoušejte si náš nástroj

Stáhněte si demo verzi na 14 dní zdarma, ve které můžete libovolně pracovat s dokumenty i databázemi (omezeno je pouze množství zpracovávaných dat).
Po zakoupení licence stačí aplikaci přeinstalovat a vložit licenční klíč. Vše, co jste si vyzkoušeli v demo verzi, zůstane zachováno.

Zaslat demo verzi
32/64bit, OS Windows | v2.1.0

Náhledy aplikace

Videoukázky

Kontaktujte nás

Napište nám